Den kateder PF JU

Čtvrtek 18. 4. 2024

9:30 – 11:00 Hry a interaktivní pomůcky pro 1. stupeň ZŠ, učebna J209

13:00 – 14:30 Hry a interaktivní pomůcky pro 2. stupeň ZŠ, učebna J306

Studentům bude představen vzdělávací program Albi – škola s hrou. Jedná se o program pro školy, který podporuje pedagogy a nabízí aktivní využití her (součástí her je vytvořená metodická podpora dle RVP), zážitků a interaktivních pomůcek v mateřských, základních, středních školách a smysluplnou zábavu pro děti ve volném čase.

Pro studenty budou připraveny dva metodicko-herní workshopy, během nichž se seznámí s novinkami z oblasti vzdělávacích her a načerpají inspiraci k zapojení herních prvků do výuky (nejen matematiky).

Workshopy povede hlavní metodička Vzdělávacího programu Albi Škola s hrou Mgr. Lada Kudláčková.

Workshopů se bude účastnit a pomáhat při realizaci: RNDr. Marika Hrubešová, Ph.D.