O KATEDŘE

DALŠÍ VZDĚLÁVÁNÍ UČITELŮ FYZIKY (DVUF)
STUDIJNÍ OBORY
STUDIJNÍ MATERIÁLY

DALŠÍ VZDĚLÁVÁNÍ UČITELŮ TECHNIKY (DVUT)
STÁTNÍ ZÁVĚR. ZKOUŠKY


Erasmus+ Teaching Mobility Dr. Vochozky a Dr. Černého
Odborný asistenti Dr. Černý a Dr. Vochozka v rámci spolupráce s Univerzitou Konstantina Filozofa v Nitře přednesly v předposledním listopadovém týdnu řadu odborných přednášek na Přírodovědecké a Pedagogické fakultě. Zúčastnili se jednání s proděkany a vedoucími kateder ..
Celý příspěvek →
Stáž doktorandů Erasmus+ v Nitře
Doktorandi Mgr. Pavla Wegenkittlová a Mgr. Tomáš Sosna strávili měsíční praktickou stáž na Univerzitě Konstantina Filozofa v Nitře. Za fyziku byla Mgr. Wegenkittlová na Přírodovědecké fakultě. Mgr. Sosna byl na katedře techniky a informačních technologií Pedagogické fakulty. ..
Celý příspěvek →
Proběhlo další vzdělávání učitelů techniky
RNDr. Petr Zacharov, Ph.D. z oddělení meteorologie (Ústav fyziky atmosféry Akademie věd Česká republika, v.v.i.) vystoupil již s druhou přednášku v rámci DVUF dne 16. 10. 2022. Název přednášky byl Cumulonimbus – oblak známý i neznámý. Každý z nás už jistě v létě zmoknu..
Celý příspěvek →
Den s Univerzitou a studenti naší katedry
Studenti katedry byli součástí programu Dne s Univerzitou. Za fyziku prezentovaly pokusy Bc. Vojtěch Míka a Bc. Klára Čapková. Durhou polovinu katedry, zastupoval Martin Mikuda, který předváděl 3D modelování a 3D v praxi...
Celý příspěvek →
Proběhlo další vzdělávání učitelů fyziky
DVUF 19. 10. 2022 Další Vzdělávání Učitelů Fyziky (DVUF) 19. 10. 2022 neslo téma měření fyzikálních úloh s dataloggery Vernier. Účastníci si mohli vyzkoušet velké množství úloh, které byly vysvětleny a komentovány lektory Pavlem Böhmem a Jakubem Jermářem z Katedry d..
Celý příspěvek →